Člani ŠS

Prodekanja za študentska vprašanja:

portret-ss-crop  

 

Živa Ledinek

E-naslov: ziva.ledinek@student.um.si

GSM: +386 41 601 407

 

Sekretar študentskega sveta in koordinator tutorjev:

 picture2 Matic Mihevc

E-naslov: tutorji@medicinec.si

E-naslov: matic.mihevc@student.um.si

Predsedniki in člani letnikov

Predsedniki in člani letnikov so vam na voljo za vsa vprašanja, ki se tičejo študijskega procesa in vam bodo vedno v pomoč pri razreševanju študentske problematike. Na spodnjem seznamu najdete njihove kontakte.

Člani študentskega sveta, izvoljeni v študijskem letu 2016/17:

slika1

(foto: Tadej Petreski)
Na sliki od leve proti desni:
prva vrsta: Mario Kök, Ela Peterlin, Eva Hafner, Andrijana Koceva, Tara Ledinek, Živa Ledinek, Matic Mihevc, Boštjan Muminović;
druga vrsta: Žiga Kamnik, Tomaž Omerzu, Katarina Pridigar, Rok Končnik, Boštjan Krapež, Jure Hanželič, Robert Berger.

1. letnik

Žiga Kamnik
predsednik ziga.kamnik@student.um.si
Rok Gorenšek
član sosveta rok.gorensek@student.um.si
Lara Flogie članica sosveta lara.flogie@student.um.si
Jan Jezeršek član sosveta jan.jezersek@student.um.si
Tara Ledinek članica sosveta tara.ledinek@student.um.si

2. letnik

Eva Hafner predsednica eva.hafner@student.um.si
Mario Kök član sosveta mario.koek@student.um.si
Žan Šumiga član sosveta zan.sumiga@student.um.si
Marjetka Švigelj članica sosveta marjetka.svigelj@student.um.si
Ana Keršič članica sosveta ana.kersic@student.um.si

3. letnik

Katarina Pridigar
predsednica katarina.pridigar@student.um.si
Boštjan Krapež član sosveta bostjan.krapez@student.um.si
Tilen Seničar član sosveta tilen.senicar@student.um.si
Maja Prah članica sosveta
maja.prah@student.um.si
Urška Elbl članica sosveta urska.elbl@student.um.si

 4. letnik

Ela Peterlin predsednica ela.peterlin@student.um.si
Urška Koštomaj članica sosveta urska.kostomaj@student.um.si
Jure Hanželič član sosveta jure.hanzelic@student.um.si
Jera Kos
članica sosveta
jera.kos@student.um.si
Daša Brecelj članica sosveta dasa.brecelj@student.um.si

5. letnik

Boštjan Muminović
predsednik bostjan.muminovic@student.um.si
Lara Časar članica sosveta lara.casar@student.um.si
Robert Berger član sosveta robert.berger@student.um.si
Aljaž Brlek član sosveta aljaz.brlek@student.um.si
Maša Bohinec članica sosveta masa.bohinec@student.um.si

6. letnik

Rok Končnik predsednik rok.koncnik@student.um.si
Barbara Krajnc članica sosveta barbara.krajnc@student.um.si
Blaž Pavič
član sosveta blaz.pavic@student.um.si
Ana Kalač članica sosveta ana.kalac@student.um.si
Andrijana Koceva članica sosveta andrijana.koceva@student.um.si

Doktorski študenti

Tomaž Omerzu predsednik tomaz.omerzu@student.um.si
Jure Žganec
član jure.zganec@student.um.si